Meie tiim

Juuksur Silvi

Juuksur Silvi

Olen töötanud sellel alal 28 aastat. See töö on mind köitnud läbi elu. Olen loomult väga uudishimulik ja mind huvitavad inimeste eluviisid, mõtted ja nende soovid. Saan läbi nende teadmiste pakkuda parimat lahendust kliendi juustele. Soovin, et oleksid minu toolist tõustes rõõmus ja rahulolev. Kogu pere on oodatud alati Minu juuksuritooli! 

Juuksur Sigrid

Juuksur Sigrid

Olen töötanud juukusrina üle 15 aasta. Olen saanud kõige kaasaegsema koolituse ning osalen järjepidevalt täiendkoolitustel. Iga inimene on individuaalne, sellepärast tähendab trendide järgimine mulle ka arvestamist Teie isikupäraga.  Leian piisavalt aega, et kuulata Teie soove. Aitan leida personaalseid lahendusi nii lastele, naistele kui ka meestele. Aitan Teil saada selget ülevaadet erinevatest teenustest ja nõustan  koduse juuksehooldusetoodete laias valikus. Leiame koos õige värvi, lõikuse ja koduhoolduse. Tunnen suurt rõõmu kui lahkud minu juurest õnnelikuna. Ootan Sind alati tagasi. 

Juuksur Anna-Liisa

Juuksur Anna-Liisa

Omandasin juuksuri eriala Tallinna Tööstushariduskeskuses, kus sooritasin edukalt kutseeksami. Pean juuksuri eriala juures oluliseks loovust, täpsust, positiivse õhkkonna loomist ning kindlasti väga oluliseks pean kliendi kuulamist, et saavutada ühine soovitud tulemus. Mulle meeldivad väljakutsed, mida ma oma töös olen juba ka  kohanud ja olen alati valmis vastu võtma midagi uut ja põnevat. Mulle on oluline, et klient saaks parima tulemuse ning lahkuks salongist kauni ja õnnelikuna. Armastan oma tööd ja teen seda suure kire ja põnevusega. Loomult olen positiivne, abivalmis ja rõõmsameelne, vaba aega veedan meelsasti pere ning sõpradega. Lasen ennast igapäevaselt positiivselt üllatada ning olen tänulik, et minu ümber on palju toredaid kliente.  

Juuksur Maris

Juuksur Maris

Minu jaoks oluline on  pidev enesetäiendamine ja ajaga kaasaskäimine. Austan ning hindan ilumaailma tänapäeva  olemust, olles sama palju avatud uuele. Iga klient on minu jaoks väärt suhtluspartner kui ka loominguline väljakutse. Hea koostöö tagab suurepärase tulemuse . Klientide rahulolu on mulle esmastähtis. Rahuliku iseloomu ja hea kuulamisoskuse abil proovin täita kliendi soovid parimal viisil. Minu töö meeldib mulle väga ja soovin seda tunnet jagada! Kohtumiseni MeliorBeauty`s 

hanna-kristiinavahi

Juuksur Hanna-Kristiina

Juuksuriks olen õppinud Tallinna tööstushariduskeskuses . Olen vahelduvate pausidega juuksuri tööd teinud aastast 2016. 

Meelepärasemad tööd on erinevad lõikused (meeste,naiste ja laste lõikused). 

Samuti meeldib mulle teha kergemaid soenguid .

Juuksur Lana

Juuksur Lana

Minu nimi on Lana. Olen lõpetanud Tallinna Tööstusharidus keskuse juuksuri eriala ning töötanud sellel alal üle 15a.
Minu jaoks on oluline, et klient tunneks ennast minu juures hästi, leides alati koos ühise lahenduse. Paljudest klientidest on tänaseks saanud ka minu väga head sõbrad.
Olen kogu pere juuksur. Annan endast parima, et klient lahkuks salongist kauni ja ilusana. 

Kosmeetik Marilyn

Kosmeetik Marilyn

Suur rõõm on teatada, et meie tiimiga liitus särav kosmeetik Marilyn.

Marilyn on lõpetanud Eesti Esimene Erakosmeetikakool Rahvusvaheline CIDESCO-kooli. Kosmeetiku tööd on teinud juba aastast 2013.

“Meeldib väga kosmeetiku töö, sest näen tulemust koheselt. Klientide rahulolu on kõige tähtsam! Kliendid on saanud mulle väga headeks sõpradeks ja tore on näha, et nad usaldavad mind selles, mis ma teen.”

Kosmeetik Aune

Kosmeetik Aune

Olen enam kui 15-aastase kogemusega iluspetsialist. Soovin pakkuda oma klientidele ilutööstuse uuenduslikke lahendusi. Nende aastatega olen läbinud mitmeid koolitusi Eestis, Soomes, Saksamaal, Inglismaal ja Venemaal.
Viimastel aastatel olen spetsialiseerunud just erinevatele näo esteetilistele hooldustele ja ka nende koolitamisele.
Olen lõpetanud Moskva suurima sertifitseeritud multiplasma ja mittekirurgilise noorendamise akadeemia “Beauty Monsters “ plasmakosmeetiku erialal. Olen ka nende ametlik esindaja ja rahvusvaheline koolitaja Eestis ja Soomes.

Teenused mida teile pakun on:
– fibroblast plasmalifting
– microneedling
– BB Glow hooldus
– hyaluroonpen hooldused
– CO2 lifting
– Muscle lifting with Botox-effect
– Collagen Lifting

Suhtluskeeled: eesti, vene , soome

janika karu portree

Kosmeetik Janika

Minu nimi on Janika Karu. Kosmeetiku hariduse omandanud Rootsis,
Rahvusvahelises Cidesco Koolis.

Töötanud kosmeetikuna aastast 2001, nii Rootsi, kui ka Eestis.

  Miks mulle meeldib minu töö:
– Eelkõige klientide positiivne tagasiside
– Korduvkülastused
Rõõmsate kohtumisteni Salongis!

Elys

Kosmeetik Elys

Kosmeetikuna olen teinud tööd 4 aastat. Mulle pakuvad huvi kõik erinevad meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt. Seoses kosmeetikavaldkonna kiire arenguga, olen end pidevalt täiendanud erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd ja tunnen rõõmu, kui klient lahkub õnneliku ja rahulolevana. Kohtume salongis!

 

Jalaspetsialist/pediküür/maniküür Kristina

Olen lõpetanud Eesti Kosmeetikute Erakooli aastal 2003. Viimased 10 aastat olen spetsialiseerunud ravi- pediküürile. Hetkel omandan teadmisi Tartus Tervisehoiu Kõrgkoolis podoloogia erialal, mis on jalgade erihooldus ning kus saan veelgi paremad teadmised ja oskused. Lisaks meeldib käia igal aastal ennast täiendamas erinevatel koolitustel ja kursustel. Geellakkimist olen saand ka täiendada Moskvas kui ka Peterburis. Iga klient on minu jaoks eriline, sest iga korraga saan midagi uut jälle õppida. Teen seda tööd kire ja südamega. Mulle meeldib luua ilu ja näha kliendi silmades rõõmu kui ta näeb minu tehtud tulemust.

Küünetehnik Annabel

Küünetehnik Annabel

Küünetehniku alaga rohkem alustasin ma tegelemist 2020 aastal. Eelnevalt olen ma ka õppinud juuksuriks. Alati on mulle meeldinud kõige rohkem just käeline tegevus, kus näen kohe tulemust. Minu jaoks on väga oluline, et klient jääks minu tehtud tööga alati rahule ja lahkuks salongist rõõmsalt.

Minu pluss on see, et ma tahan alati midagi juurde õppida, seega olen alati nõus väljakutseteks.

Tunnen iga päev, et õpin midagi juurde ning ootan iga uut päeva suure rõõmuga.

ripsmetehnik Diana

Ripsmetehnik Diana

Olen lõpetanud ripsmetehniku kursuse aastal 2016. Alustasin
ripsmetehniku teekonda Austraalias, edasi Hispaanias ja viimased kaks
aastat olen tegutsenud Eestis.
Klientide rahulolu on mulle väga tähtis. Suhtun oma tegemistesse
kirglikult ja mulle meeldib kliendid panna end enesekindlalt ja ilusana
tundma.

liis

Kulmu- ja ripsmetehnik Liis

Olen rõõmsameelne inimene, kellele meeldivad lihtsad asjad siin elus – kaunid paigad, maitsvad toidud, meeldiv seltskond, hea muusika ning kõiksugu elamuste kogumine oma pere ja väikeste lastega, sest nende jaoks on kõik uus ja huvitav. Iluvaldkonnas tegutsemist alustasin aastal 2019 ning mu suurimaks kireks ongi tegelikult kõik kulmude/lashliftiga seonduv ja olen tänulik kõikidele senistele ning tulevastele klientidele, kes aitavad mul saada järjest paremaks! 

Minu töödega saab tutvuda Instagramis @thebrowgirl.est

Kulmu- ja püsimeigitehnik Kätlin

Kulmu- ja püsimeigitehnik Kätlin

Lapsehoolduspuhkusel

Jumestaja Andra

Keratiinhooldus ja jumestaja/püsimeigi tehnik Andra

Olen lõpetanud Tallinna Grimmikooli ja Tradehouse koolituskeskuses juuste keratiinhoolduse kursuse. Omandasin ka teadmised püsimeigi kohta. Olen alustanud ka tööd selles valdkonnas. Tutvu minu töödega kodulehel galerii alt. 

meikar betty

Meikar Betty

Tere, minu nimi on Betty.
2022 aasta algul läbisin Chanette Kodres Beauty Studio’s intensiivse
profimeigikoolituse ning olen sertifitseeritud jumestaja. Meigihuviline olen olnud juba pikalt aastaid ennem seda ning ise ennast pidevalt arendanud.
Mulle meeldib luua ilu ja aidata näha naistel, et nad on ilusad! 🙂

Massöör ja kuputerapeut Krista

Kutseline ravimassöör ja kuputerapeut Krista Laanet

Olen kutseline massöör ja kuputerapeut aastast 2007. Lõpetasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli ja olen praktiseerinud Ida-Talinna Keskhaigla Taastusravikliinikus. Alates 2017. aastast õpetan Kristel Krautmani Terviseakadeemias massaaži, kuputeraapiat, rätivenitust, bambuskepi teraapiat, kuputeraapiat on-site toolil, kuputeraapiat viljatuse korral, lülisamba deformatsioonide taastamist ja kosmeetilist näokuputeraapiat.

Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli lõputunnistuse number K030978.

Kutsekoja kutsetunnistuse number 123039.

Reiki meister aastast 2006.

Krista Laanet pakub järgmisi teenuseid:

-Tselluliidi- ja rasvapõletusprogramm kuppudega
-Ravimassaažid ja teraapiad: akuutsed põletikud ja põletikujärgne ravi
-Lülisamba deformatsioonid, kael, ülaselg, õlaliiges, randmed, alaselg, vaagen, hüppeliigesed 
-Viljatusravi kuppudega
-Naha stimulatsioonid kuputeraapiaga:  näo piirkond, lõualott
-Iluoperatsioonijärgne taastus -Rasedate massaaž

Tasumisvõimalus ka läbi SportID keskkonna. Aja broneerimiseks võta palun ühendust minuga otse: kristalaanet@gmail.com

Massöör Reemet

Massöör Reemet

“Massaaži puhul paelub mind see, et ma saan reaalselt oma kätega inimestele head teha ja pakkuda neile kvaliteetset teenust. Kuulan alati ära kliendi mure või valukoha ning vastavalt sellele planeerin temaga koostöös taastusravi kava või valime lõõgastava toimega massaaži. Oman kutsekvalifikatsiooni tase 5. Tänaseks olen õppinud 15 erinevat liiki massaaži ning täiendan end pidevalt nii uute massaaži liikide kui ka võtete näol.”

Pakun salongis järgnevaid teenuseid:

* Klassikaline maasaaž kombineerituna teiste massaažiliikide elementidega, sõltuvalt kliendi vajadustest ning massööri hinnangust konkreetse probleemi tuvastamisel.

* Sportlastele spordimassaaž tai massaaži elementidega, tagamaks hea lihasvenitus.

* Selja, turja ning muude lihaspingete korral efektiivne süvakudede massaaž.

 

Massöör Eret

Massöör Eret

Olen Eesti Massaaži – ja Teraapiakooli lõpetanud 5. taseme massöör (kutsetunnistus nr. E009554).

Massaaži tehes lähenen igale kliendile individuaalselt ning lähtun kliendi konkreetsetest vajadustest ja soovidest, seega kombineerin erinevate massaažiliikide tehnikaid, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus.

Minu õpiportfelli mahuvad erinevad läbitud kursused:

  • Klassikaline massaaž
  • Aroomimassaaž
  • Kupumassaaž
  • Seljamassaaž edasijõudnutele
  • Lümfimassaaž

Hea massaaž hõlmab lisaks mehaanilisele lihaste mõjutamisele ka muid tegureid, mis esmapilgul ei ole silmaga nähtavad. Massaažiga saab mõjutada närvisüsteemi ja keha hormonaalset tasakaalu. See aga aitab meeltel rahuneda, kogu kehal lõõgastuda ja organism saab hakata looma oma sisemist tasakaalu – just see inspireerib mind massaaži tegemisel ja oma oskuste pideval arendamisel.

Ootan alati ausat tagasisidet, mis aitab mul tulevikus oma tööd veel paremini teha!

Meelimuutvate kohtumisteni!

Massöör Vladimir

Massöör Vladimir

Oman massaažterapeudi tase 6 diplomit.  Ootan enda juurde inimesi, kellel on probleeme erinevates keha piirkondades. Lähenen igale inimesele individuaalselt, vaadates ja arutades läbi keha, kui tervikut. Sellest lähtudes, teostan kas ravi-, spordi või klassikalist massaazi. 

Massaažiterapeaut tase 6.

 Tase 6 kutsestandardi läbivad kompetentsid kõigile spetsialiseerumistele:
• Anatoomia, füsioloogia ja patoloogia s.h. erialane terminoloogia – funktsionaalne anatoomia (liigesed, kõõlused, sidemed, närvi innervatsioonid) kliiniline anatoomia;
• Terapeutiline massaaž – ravimassaaž erinevate haigusseisundite korral;

Spordimassaažiterapeut, tase 6
-Spordimassööri töö ja roll treeningprotsessis
-Sportliku treeningu alused
-PLV-, PIR-tehnikad, mobilisatsioon ja immobilisatsioon spordivigastuste ennetamiseks
-Müofastsiaalsed tehnikad ja valuravi kaasaegsed printsiibid füsioteraapias
-Füüsikalise ravi võimalused
-Venitusteraapia
-Päästikpunktiteraapia
-Sporditeipimine
-Spordimassaaž
-Spordifüsioloogia massöörile
-Sporditraumatoloogia sh. ennetavad ja toetavad ortoosid, lahased
-Sportlasega töötamise psühholoogilised aspektid
-Spordibiomehaanika ja spordikinesioloogia alused
-Spordifüsioteraapia: füsioteraapia roll sportlike tulemuste saavutamisel massööridele,
-Kehaliste harjutuste osatähtsus, sh terviseriskiga seotud harjutused.

Ravimassaažiterapeut, tase 6
-Segmentmassaaž erinevate haiguste puhul
-Lümfimassaaž vastavalt kliendi seisundile
-Süva- ja Sidekoe massaaž
-Tugiliikumisaparaadi haigused ja massaaž nende puhul
-Neuroloogilised haigused ja massaaž nende puhul
-Müofastsiaalsed tehnikad ja valuravi kaasaegsed printsiibid füsioteraapias
-Venitusteraapia
-Päästikpunktiteraapia