Juuksur Silvi
Juuksur Silvi

Olen töötanud sellel alal 28 aastat. See töö on mind köitnud läbi elu. Olen loomult väga uudishimulik ja mind huvitavad inimeste eluviisid, mõtted ja nende soovid. Saan läbi nende teadmiste pakkuda parimat lahendust kliendi juustele. Soovin, et oleksid minu toolist tõustes rõõmus ja rahulolev. Kogu pere on oodatud alati Minu juuksuritooli! 

Juuksur Sigrid
Juuksur Sigrid

Olen töötanud juukusrina üle 15 aasta. Olen saanud kõige kaasaegsema koolituse ning osalen järjepidevalt täiendkoolitustel. Iga inimene on individuaalne, sellepärast tähendab trendide järgimine mulle ka arvestamist Teie isikupäraga.  Leian piisavalt aega, et kuulata Teie soove. Aitan leida personaalseid lahendusi nii lastele, naistele kui ka meestele. Aitan Teil saada selget ülevaadet erinevatest teenustest ja nõustan  koduse juuksehooldusetoodete laias valikus. Leiame koos õige värvi, lõikuse ja koduhoolduse. Tunnen suurt rõõmu kui lahkud minu juurest õnnelikuna. Ootan Sind alati tagasi. 

Juuksur Anna-Liisa /Võtan vastu ka MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Omandasin juuksuri eriala Tallinna Tööstushariduskeskuses, kus sooritasin edukalt kutseeksami. Pean juuksuri eriala juures oluliseks loovust, täpsust, positiivse õhkkonna loomist ning kindlasti väga oluliseks pean kliendi kuulamist, et saavutada ühine soovitud tulemus. Mulle meeldivad väljakutsed, mida ma oma töös olen juba ka kohanud ja olen alati valmis vastu võtma midagi uut ja põnevat. Mulle on oluline, et klient saaks parima tulemuse ning lahkuks salongist kauni ja õnnelikuna. Armastan oma tööd ja teen seda suure kire ja põnevusega. Loomult olen positiivne, abivalmis ja rõõmsameelne, vaba aega veedan meelsasti pere ning sõpradega. Minu suurimaks hobiks on sport-eelkõige jooksmine ja fitness. Olen õnnelik, et saan tegeleda oma hobiga, mis on ühtlasi ka minu töö! 🙂 Kui soovid aega juuksurisse (ainult naiste töödega tegelen) siis, võib mulle ka helistada või kirjutada.

Mobiil: 56 221 712
e-mail: annaliisa.saago@gmail.com
https://www.instagram.com/annaliisaks/

Juuksur Lana
Juuksur Lana

Minu nimi on Lana. Olen lõpetanud Tallinna Tööstusharidus keskuse juuksuri eriala ning töötanud sellel alal üle 19a. Minu jaoks on oluline, et klient tunneks ennast minu juures hästi, leides alati koos ühise lahenduse. Paljudest klientidest on tänaseks saanud ka minu väga head sõbrad. Olen kogu pere juuksur. Annan endast parima, et klient lahkuks salongist kauni ja ilusana. 

Mobiil: 55968537
https://www.instagram.com/lielana/

Juuksur Maris
Juuksur Maris/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Olen lõpetanud Tallinna Tööstusharidus keskuse juuksuri eriala. Püüan anda endast alati parima, et klient lahkuks salongist kauni ja ilusana. 

Juuksur Hanna-Kristiina

Juuksuriks olen õppinud Tallinna tööstushariduskeskuses.
Olen vahelduvate pausidega juuksuri tööd teinud aastast 2016. Meelepärasemad tööd on erinevad lõikused (meeste,naiste ja laste lõikused).
Samuti meeldib mulle teha kergemaid soenguid .

Juuksur Margit/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Margit on kohusetundlik ja hea huumorimeelega, kes tuleb iga päev rõõmuga tööle. Juuksur Margit omandas ameti paar aastat tagasi, mille üle ta on väga tänulik. Talle meeldib teostada nii naiste kui ka meeste juukselõikusi ja värvimisi.

Juuksur Jana

Minu nimi on Jana. Olen lõpetanud Iluakadeemias 2020 aastal juuksuri eriala. 2023 aastal olen täiendanud ennast juuste taastus-ja hooldus koolitusel. Pean väga oluliseks terved, läikivad ning hoolitsetud juuksed.  Oma töös pean kõige olulisemaks kvaliteetset teenust ja kliendi rahulolu. 

Juuksur Maris

Lõpetasin 2020 aastal Pärnumaa kutsehariduskeskuse Juuksuri eriala. Olen 4 aastat töötanud Pärnus ja selle ajajooksul olen järjest rohkem spetsialiseerinud eritehnikas helestamisele. Et hoida enda jaoks tööd vaheldusrikkana, siis naudin ka muid värvi-ja meestööid Minu tehtud naistöödega saad tutvuda Instagrammis: Juuksurmarislink NB! Eritehnikas helestamise broneeringu jaoks vajalik eelnev konsultatsioon (Instagrammis või salongis kohapeal)

Kosmeetik Marilyn
Kosmeetik Marilyn

Suur rõõm on teatada, et meie tiimiga liitus särav kosmeetik Marilyn. Marilyn on lõpetanud Eesti Esimene Erakosmeetikakool Rahvusvaheline CIDESCO-kooli. Kosmeetiku tööd on teinud juba aastast 2013. “Meeldib väga kosmeetiku töö, sest näen tulemust koheselt. Klientide rahulolu on kõige tähtsam! Kliendid on saanud mulle väga headeks sõpradeks ja tore on näha, et nad usaldavad mind selles, mis ma teen.”

Kosmeetik Raina/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 16 aastat tagasi. Pean väga oluliseks nii sisemist kui ka välimist ilu ning naudin inimeste aitamist ja neile rõõmu valmistamist. Täiendan end pidevalt erinevate koolitustega, et pakkuda parimat võimalikku teenust. Kliendi rahulolu on minu jaoks äärmiselt tähtis ning minu eesmärk on luua iga külastusega positiivne ja meeldiv kogemus. Lisaks pakun ka teenuseid- Energeetiline korrastamine ja Bars. Energeetiline korrastamine on seanss, mille käigus eemaldatakse blokeeringud energia keskustest, mis takistavad loomulikku elujõu voolamist kehas. Kui tunned, et sinu elu justkui seisab, oled liialt emotsionaalne või väsinud, raske otsuseid vastu võtta või segaduses, sinu elu saadavad liigsed hirmud ja korduvad mustrid, siis energeetiline korrastamine saab olla sulle toeks elumuutusel. Seanss kestab tund aega. Seanssi on võimalik teostada kohalpeal meie salongis kui ka distansilt. Bars võimaldab elada ilma hinnanguteta, avab uksed muutustele, tervenemisele ja elus piiramatul hulgal võimalustele. Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll...ja veel palju muud. Meie pea peal on 32 energiapunkti. Bars toimub läbi nende punktide mõjutamise. Kui neid punkte kergelt puudutada, siis need aktiviseeritakse, lastes energiatel voolama hakata kergemalt ja voolavamalt.

Kosmeetik Aune
Kosmeetik Aune

Olen enam kui 15-aastase kogemusega iluspetsialist. Soovin pakkuda oma klientidele ilutööstuse uuenduslikke lahendusi. Nende aastatega olen läbinud mitmeid koolitusi Eestis, Soomes, Saksamaal, Inglismaal ja Venemaal. Viimastel aastatel olen spetsialiseerunud just erinevatele näo esteetilistele hooldustele ja ka nende koolitamisele. Olen lõpetanud Moskva suurima sertifitseeritud multiplasma ja mittekirurgilise noorendamise akadeemia “Beauty Monsters “ plasmakosmeetiku erialal. Olen ka nende ametlik esindaja ja rahvusvaheline koolitaja Eestis ja Soomes. Teenused mida teile pakun on: - fibroblast plasmalifting - microneedling - BB Glow hooldus - hyaluroonpen hooldused - CO2 lifting - Muscle lifting with Botox-effect - Collagen Lifting Suhtluskeeled: eesti, vene , soome

Kosmeetik Elys

Kosmeetikuna olen teinud tööd 4 aastat. Mulle pakuvad huvi kõik erinevad meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt. Seoses kosmeetikavaldkonna kiire arenguga, olen end pidevalt täiendanud erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd ja tunnen rõõmu, kui klient lahkub õnneliku ja rahulolevana. Kohtume salongis!

janika karu portree
Kosmeetik Janika/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Minu nimi on Janika Karu. Kosmeetiku hariduse omandanud Rootsis, Rahvusvahelises Cidesco Koolis.
Töötanud kosmeetikuna aastast 2001, nii Rootsi, kui ka Eestis.
Miks mulle meeldib minu töö: - Eelkõige klientide positiivne tagasiside - Korduvkülastused
Rõõmsate kohtumisteni Salongis!

Küünetehnik Annabel
Küünetehnik Annabel

Küünetehniku alaga rohkem alustasin ma tegelemist 2020 aastal. Eelnevalt olen ma ka õppinud juuksuriks. Alati on mulle meeldinud kõige rohkem just käeline tegevus, kus näen kohe tulemust. Minu jaoks on väga oluline, et klient jääks minu tehtud tööga alati rahule ja lahkuks salongist rõõmsalt. Minu pluss on see, et ma tahan alati midagi juurde õppida, seega olen alati nõus väljakutseteks. Tunnen iga päev, et õpin midagi juurde ning ootan iga uut päeva suure rõõmuga.

Kulmutehnik/jumestaja Tanya/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Iluvaldkonnas olen olnud 8 aastat. Olen kogenud jumestaja aastast 2016 ja kulmutehnik aastast 2018. Lisaks olen pühendunud kosmeetiku õpingutele ning lõpetan sel aastal oma haridusteed, pakkudes oma klientidele uuenduslikke ja kvaliteetseid iluteenuseid. Minu jaoks on väga oluline eneseareng ning uute oskuste omandamine, mis võimaldavad mul pakkuda oma klientidele parimaid iluteenuseid. Ootan põnevusega võimalust teid aidata ja teie ilu esile tuua!

Minu tegemistel saab silma peal hoida :
Insta: @ilu_impeerium
Fb : ILU Impeerium

Jumestaja Grete/Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Sisenesin meigimaailma 14.aastasena, seoses võistlustantsu karjääriga. Jumestamine hakkas mulle kohe väga meeldima ja sealt edasi tegin võistlustantsu meike nii endale kui ka teistele umbes 10 aastat. Seejärel omandasin kõrghariduse hoopis sisekujunduses, kuna disain on mulle ka alati meeldinud. Jumestamine jäi sel ajal natuke tahaplaanile, kuid olen alati tahtnud sellega rohkem tegeleda. 2024 aasta alguses läbisin mitmeid meigikoolitusi, et uusi nippe saada ja oma oskusi täiendada. Mulle võib ka eraldi kirjutada, kui ei leia sobivat aega või on erisoove: grete.saarmets@gmail.com

Kulmu- ja ripsmetehnik Liis

Olen rõõmsameelne inimene, kellele meeldivad lihtsad asjad siin elus - kaunid paigad, maitsvad toidud, meeldiv seltskond, hea muusika ning kõiksugu elamuste kogumine oma pere ja väikeste lastega, sest nende jaoks on kõik uus ja huvitav. Iluvaldkonnas tegutsemist alustasin aastal 2019 ning mu suurimaks kireks ongi tegelikult kõik kulmude/lashliftiga seonduv ja olen tänulik kõikidele senistele ning tulevastele klientidele, kes aitavad mul saada järjest paremaks!  Minu töödega saab tutvuda Instagramis @thebrowgirl.est

meikar betty
Meikar Betty

2022 aasta algul läbisin Chanette Kodres Beauty Studios intensiivse profimeigikoolituse ning olen sertifitseeritud jumestaja. Meigihuviline olen olnud juba pikalt aastaid ennem seda ning ise ennast pidavalt arendanud.  Mulle meeldib luua ilu! 🙂

Küünetehnik Galina

Olen väga loominguline inimene, kes julgeb ja katsetab erinevaid disaine ja materiale küünte peal. Minu põhi töö on tatoveerimine, kuid tunnen puudust just küünetehniku tööst salongis. Olen geeküüntega tegelenud 20 aastat. Minu jaok on oluline kliendi rahulolek saadud teenusest minu poolt ja et ta lahkuks salongist õnnelikuna.

Küünetehnik Helin

Küünetehnik Helin

Püsimeigitehnik Key

Iluvaldkonnaga olen ka varasemalt kokku puutunud, kuid natukene teisest küljest. Püsimeigi vastu hakkasin rohkem huvi tundma peale seda, kui iseendale püsikulmud ja -huuled lasin teha. See muutis elu mugavamaks ja hommikused iluprotseduurid kiiremaks. Kõik inimesed on erinevad, seega on ka minu töö väljakutsuv ja mitmekülgne. Iga klient on uus kogemus, mis aitab minul edasi minna, areneda ja ennast teostada. Õnnelik klient motiveerib, teeb südame soojaks ja annab kinnitust, et olen õigel teel. 

Mingi ülevaate minu töödest saab lehtedel:
Facebook: KM Permanent Beauty
Instagram : km_permanentbeauty

Vanem püsimeigimeister/ripsme-& kulmutehnik Kaisa Mägi/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Kulmud ja ripsmed on minu kirg olnud juba 12 aastat. Viimased 8 aastat olen ennast rohkem pühendanud püsimeigile milles oman kahte Master Class´i nii püsimegis kui ka poolpüsimeigis, lisaks olen Italia brändi InLei Ambassador (ripsmete/kulmude lamineerimine). Hetkel omadan kõrgharidust meditsiinis (õe erialal ) seega loodan oma klientidele tulevikus veel laiemat teenuste valikut pakkuda. Oma töös pean väga oluliseks klientide rahulolu ja teenuse kvaliteeti.

Minu hariduse teekond ilualal

2012.a. GlamLashes ilukool-ripsmepikenduste koolituse. Kulmude/ripsmete värvimise ja modelleeriise ning ripsmete koolutamise koolitused
2015.a. Ruthi Belle- Lashlifti ja volüümripsmete koolituse
2016.a. Baltic Brows Microblading Basic / poolpüsimeik-Rita Romo
2018.a. Baltic Brows Microblading Master class -Ombre tehnikas
2020.a. InLei Itali Lashfiller ja Brow Bomber- ( ripsmete/kulmude lamineerimine)
2021.a.Julia Saar püsimeigi baaskursus -kulmud, huuled ja lainer
2022.a. Sviato Academy /Academy-S Master class- Magic shading eyebrows, soft eyeliner ja classic eyeliner, Aquarelle Lips
2024.a.-… Tallinna Tervishoiu Kõrgkool -Õe eriala

Minu töödega saab tutvuda Facebook/instagram: PMU by Kaisa

Massöör ja kuputerapeut Krista
Kutseline ravimassöör ja kuputerapeut Krista/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Olen kutseline massöör ja kuputerapeut aastast 2007. Lõpetasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli ja olen praktiseerinud Ida-Talinna Keskhaigla Taastusravikliinikus. Alates 2017. aastast õpetan Kristel Krautmani Terviseakadeemias massaaži, kuputeraapiat, rätivenitust, bambuskepi teraapiat, kuputeraapiat on-site toolil, kuputeraapiat viljatuse korral, lülisamba deformatsioonide taastamist ja kosmeetilist näokuputeraapiat. Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli lõputunnistuse number K030978. Kutsekoja kutsetunnistuse number 123039. Reiki meister aastast 2006. Krista Laanet pakub järgmisi teenuseid: -Tselluliidi- ja rasvapõletusprogramm kuppudega -Ravimassaažid ja teraapiad: akuutsed põletikud ja põletikujärgne ravi -Lülisamba deformatsioonid, kael, ülaselg, õlaliiges, randmed, alaselg, vaagen, hüppeliigesed  -Viljatusravi kuppudega -Naha stimulatsioonid kuputeraapiaga:  näo piirkond, lõualott -Iluoperatsioonijärgne taastus -Rasedate massaaž Tasumisvõimalus on ka läbi SportID või Stebby keskkonna. Arve sobib ka tervisekindlustuse ja taastusravi arsti määratud ravimassaažile. Aja broneerimiseks võta palun ühendust minuga otse: kristalaanet@gmail.com

massöör Kaspar

Tutvustus: "Olen kutsetunnistusega 5 taseme massöör. Lõpetasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli 2020 aastal. (kutsetunnistuse number: E009289) Võtan individuaalse lähenemise iga kliendiga. Seansile eelneb vestlus ja tutvumine kliendi tervisliku seisundiga. Massaaži tugevuses lähtun alati personaalsest vajadusest. Põhilised massaaži liigid mida pakun: Klassikaline massaaž, spordimassaaž(kombineeritud süvakoeteraapiaga), tai massaaž. Lisaks teen kinesioteipimist ja kuivnõelateraapiat. Mulle meeldib inimestega töötada, olen Teile olemas, kui terapeut. Minu juures saab massaaži nautida vaikuses või jutustada põnevatel teemadel."

Massöör Reemet
Massöör Reemet

“Massaaži puhul paelub mind see, et ma saan reaalselt oma kätega inimestele head teha ja pakkuda neile kvaliteetset teenust. Kuulan alati ära kliendi mure või valukoha ning vastavalt sellele planeerin temaga koostöös taastusravi kava või valime lõõgastava toimega massaaži. Oman kutsekvalifikatsiooni tase 5. Tänaseks olen õppinud 15 erinevat liiki massaaži ning täiendan end pidevalt nii uute massaaži liikide kui ka võtete näol.” Pakun salongis järgnevaid teenuseid: * Klassikaline maasaaž kombineerituna teiste massaažiliikide elementidega, sõltuvalt kliendi vajadustest ning massööri hinnangust konkreetse probleemi tuvastamisel. * Sportlastele spordimassaaž tai massaaži elementidega, tagamaks hea lihasvenitus. * Selja, turja ning muude lihaspingete korral efektiivne süvakudede massaaž.

Massöör Eret
Massöör Eret/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Olen Eesti Massaaži – ja Teraapiakooli lõpetanud 5. taseme massöör (kutsetunnistus nr. E009554). Massaaži tehes lähenen igale kliendile individuaalselt ning lähtun kliendi konkreetsetest vajadustest ja soovidest, seega kombineerin erinevate massaažiliikide tehnikaid, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus. Minu õpiportfelli mahuvad erinevad läbitud kursused: Klassikaline massaaž Aroomimassaaž Kupumassaaž Seljamassaaž edasijõudnutele Lümfimassaaž Hea massaaž hõlmab lisaks mehaanilisele lihaste mõjutamisele ka muid tegureid, mis esmapilgul ei ole silmaga nähtavad. Massaažiga saab mõjutada närvisüsteemi ja keha hormonaalset tasakaalu. See aga aitab meeltel rahuneda, kogu kehal lõõgastuda ja organism saab hakata looma oma sisemist tasakaalu – just see inspireerib mind massaaži tegemisel ja oma oskuste pideval arendamisel. Ootan alati ausat tagasisidet, mis aitab mul tulevikus oma tööd veel paremini teha! Meelimuutvate kohtumisteni!

Massöör Vladimir

Oman massaažterapeudi tase 6 diplomit.  Ootan enda juurde inimesi, kellel on probleeme erinevates keha piirkondades. Lähenen igale inimesele individuaalselt, vaadates ja arutades läbi keha, kui tervikut. Sellest lähtudes, teostan kas ravi-, spordi või klassikalist massaazi. 

Massaažiterapeaut tase 6

Ripsmetehnik Merilyn

Klientide rahulolu on mulle väga tähtis. Suhtun oma tegemistesse kirglikult ja mulle meeldib kui klient lahkub minu juurest kaunina. 

Ripsmetehnik Kaia

Olen ripsmepikendustega tegelenud aastast 2009. Läbinud olen mitmeid täiendavaid koolitusi nende aastate jooksul. Oma töös olen täpne ja hoolas . Minu jaoks on tähtis kliendi rahulolu.

Ripsmetehnik Marelle/ Võtan vastu MeliorBeauty Wellness ilusalongis (Järveküla ärihoones) Vana-Tartu mnt 73

Leidsin oma kire ripsmetehnikuna 10 aastat tagasi! Olen läbinud erinevaid ripsmepikenduste koolitusi! Lähtun alati kliendi soovist, ning pakun ka ise välja erinevaid disaine ja lahendusi - mis juts kliendile kõige ilusamini sobiks! Ennast kirjeldan kui kohusetundlik ning alati vastutuleva ilutöötajana! Minu jaoks on iga klient väga oluline ning kui klient on õnnelik, teeb ta mu südamele Pai!