UUS S4 silendav keratiinihooldus

S4 = Siledam Siidisem Sirgem Säravam
S4Tec silendav keratiinihooldus viib juuksed ideaalsesse, kõige kaunimasse seisukorda, kahjustamata juukseid ning kasutamata ohtlikke kemikaale. See on nutikam, turvalisem ja parem valik salongile, kliendile ja teenusepakkujale = juuksurile.

Silumistehnoloogia tippteadlastel kulus selle ravimeetodi väljatöötamiseks üle viie aasta ning see on praegustest keratiinivalikutest parim valik. 

S4 loob siledamad, sirgemad, kahuvabad juuksed, taastades juuste loomuliku sära, muutes need tervemaks ja hallatavamaks. S4-l on 3 ravivormi, mis võimaldavad ravi igale juuksetüübile ja kestab kuid.

Erinevalt traditsioonilistest Brasiilia keratiinitüüpidest:
Klient ei pea salongis veetma tunde. 
 S4 hoolduse läbiviimine võtab minimaalselt aega. Kui klient on mures liigse ajakulu pärast praegusest viirusest tingitud olukorras, saate salongi külastusaega veelgi lühendada paludes kliendil tulla salongi pestud ning kuivade  juustega.

S4Teci abil jäävad juuksed endiselt lokki.  S4 ei võta ära juuste iseloomu ega eemalda lokki täielikult nagu jaapani või leeliselised ja leelisevabad sirgendajad. Juuksed on siledad, pehmed, kahuvabad ja hallatavad, kuid siiski võimelised lokke hoidma, seega nii juuksuril kui ka kliendil on stiilivalikud.

S4Teci puhul on stiilivalikud piiramatud.  S4 suurendab stilistide loovust, viies juuksed ideaalsesse olekusse, et saavutada mis tahes välimus kerge vaevaga. Klient saab valida ülisirged või suured seksikad lokid igal ajal ja nii tihti kui soovib. Igapäevane rutiin on lihtsam kui kunagi varem ja föönitamisele kulub poole vähem aega.

S4Teciga pole ooteperioodi.  Klient võib salongist lahkuda ilusate, tervete, hallatavate juustega, millest on alati unistanud. Juukseid võib kuumtöödelda ja klient võib koheselt juukseid pesta, trenni teha, ujuda, klambreid kasutada või hobusesaba kanda. Juuksur saab koheselt peale hoolduse teostamist juukseid värvida ja töödelda vastavalt kliendi soovile.

S4Tec tähendab ilusaid, terve välimusega, tugevaid juukseid mürgiseid kemikaale kasutamata.